Metsaş Hakkında

Metsaş Hakkında
Evdışı temizlik kağıtları, endüstriyel ve genel hijyen ürünleri, gıda ve ambalaj ürünleri gibi bir çok temel tüketim malzemesinin tedariğini sağlayan Metsaş Kurumsal Hizmetler, plaza, ofis, kurum, fabrika, hastane, otel, restaurantlardan oluşan geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir.

1984 yılında gıda kimyasalları alanında ticari faliyetlerine başlayan firmamız 2003 yılı içerisinde ürün porföyüne evdışı kurumsal ihtiyaç maddelerini eklemiş ve hızlı bir gelişim göstererek 2005 yılının başında Eczacıbaşı Marathon ve Maratem profesyonel temizlik ürünlerinin alt bayiliğini almıştır. Bunun yanısıra Johnson Diversey endüstriyel hijyen kimyasalları satış noktalarından birisi olmuş, ekonomik endüstriyel kimyasallar grubunda ise, Aykim Tex Profesyonel ürünlerinin bayiliğini almıştır. 2006 yılına gelindiğinde ise, yine ev dışı kağıt ürünlerinde Optima markası ile, private label üretime başlanmıştır. Şu an itibarıyla ürün portföyümüz başlıca; Endüstriyel Temizlik Malzemeleri, Temizlik Kağıtları, Temizlik Ürünleri ve Ekipmanları, Plastik Ambalaj Malzemeleri ve Gıda Ürünleri'nden oluşmaktadır. Ayrıca, firmamızda hizmette kalite sertifikasyonu için ISO-9001 çalışmaları yürütülmektedir.

En rekabetçi fiyatlar, 2500'ün üzerinde ürün çeşidi, tamamen otomatik ve bilgisayarlı sipariş takip ve lojistik koordinasyon sistemimiz ile müşterilerimize tam zamanında ve kusursuz olarak hizmet vermekteyiz. Firmamızın en önemli prensibi, müşteriye özel uzun vadeli çözümler üretmektir. Eksiksiz bir tedarik sisteminin yanısıra, müşterilerimiz için maliyetleri düşürücü danışmanlık hizmetlerini de kapsamlı şekilde veriyoruz. Geniş ürün çeşitliliğimiz, her zaman düşük ve rekabetçi fiyatlarımız ve kusursuz hizmet anlayışımız sayesinde, müşterilerimizin malzeme ihtiyacını yük olmaktan kurtarıyoruz. Firmanıza sunabileceğimiz hizmetler ve yaratabileceğimiz avantajlarla ilgili bilgi almak için lütfen merkez ofisimizden bize ulaşınız.
Kullanıcı Menüsü
Toptan Satış
Kullanıcı Girişi
E-Mail
Şifre
Arama