Metsaş Ürün Kataloğu - 2024

Metsaş Ürün Kataloğu - 2024

Metsaş Kurumsal Hizmetler 2024 Ürün Kataloğu'na Hoşgeldiniz. İncelemek istediğiniz ürün sayfalarına erişmek için sol taraftaki ürün menüsünü, arama tuşunu veya aşağıdaki resimli kategori bağlantılarını kullanabilirsiniz. Kataloğumuzdaki ürünlerle ilgili detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için: 444 63 87 - 444 METS veya www.metsas.com.tr/onlinesiparis  

 
Ürün Kategorileri

 
Hizmetler -
[+] Bilgisayar Otomasyonlu Sipariş Takip Sistemi
Firmamızda tüm siparişlerin alımı ve girişi entegre sistemimizde kaydedilir. Böylece, seçmiş olduğunuz ürün tercihleri sistemimizde kaydedilir, düzenli siparişlerin eksiksiz olarak işlenmesine olanak verir. Ayrıca, sistemimizde firmanızın tüm tüketim ürünleri harcamaları kaydedilerek düzenli periyodlarda satış temsilcilerimiz tarafından incelenir ve firmanıza özel maliyet düşürücü çözümler üretilir.

[+] Satış Sonrası Destek Hizmetleri
Ürün satışı sonrası bilgilendirme, destek hizmetleri ve teknik yardım ve ürünler ile ilgili danışmanlık tarafımızdan sağlanmaktadır. Hem ürünlerin satışında, hem de ürünlerin satışından sonra sunduğumuz eksiksiz hizmet ile firmanızın tüketim ürünleri tedarik sürecini tam anlamıyla çözmüş olursunuz.

[+] On-Line Sipariş Sistemi
2007 yılı başından itibaren on-line sipariş sistemimiz devreye girmiştir. Böylelikle, dilerseniz siparişlerinizi internet üzerinden daha kolay, daha hızlı gerçekleştirebilecek, kurum / kuruluşunuzun düzenli temel tüketim alımları için harcadığı zamanı düşürebileceksiniz.

[+] Proforma Fatura Hizmeti
Firmanızın her siparişini takiben, siparişinizi teyitleyen bir "Proforma Fatura" tarafınıza iletilir. Siparişlerde oluşabilecek tüm hataların önüne geçilmiş olur.

[+] Koşulsuz İade Garantisi
Metsaş Kurumsal bünyesinde sunulan her ürün için "Koşulsuz İade Garantisi" mevcuttur. Yani, herhangi bir şekilde değiştirmek istediğiniz ambalajı açılmamış tüm ürünler, 15 gün içerisinde koşulsuz olarak geri alınır, istenirse farklı bir alternatif ile değiştirilebilir.

[+] Özel Çözümler
Büyük firmalar için, platform dağıtım hizmetleri kapsamında kaynak planlaması yapılmakta, tedarik ihtiyaçlarına göre özel çözümler üretilmekte, ürün yönetimi ve danışmanlık hizmetleri sağlanarak hem maliyet avantajı yaratılmakta, hem de tedarik sürecinin kalitesi arttırılmaktadır.Ürünler
Arama
Bağlantılar
Metsaş Kurumsal Hizmetler San. ve Tic. A.Ş. © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır.
Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Online Sipariş | Bilgi Bankası | Referanslar | İletişim | Site Haritası