Doğa Esmer Küp Şeker 500gr

Doğa Esmer Küp Şeker 500gr
Ürün Tanımı
Ürün Bilgisi
Adet Fiyatı: 10,50 TL+kdv
 11,34 TL (Kdv Dahil)
 

MiktarAdet veya Koli Seçiniz
Genel Bilgiler
Min. Sipariş Miktarı: 1 Adet
KDV Oranı: %8
Ürün Nr:  13963
Kod:  SK062009
Ambalaj:  500gr

Teknik Bilgiler / Veriler
* Kahverengi şekerin 'Esmer Şeker' adı ile ülkemizdeki tanıtıcısı olan Doğa Bitkisel Ürünler San. ve Tic. A.Ş., besinleri doğada bulundukları en yalın ve sağlıklı halleri ile tüketiciye sunmak misyonunu üstlenmiş bir kuruluştur. Doğa, bu mantıktan hareketle, şekeri de şeker kamışından elde edilen şekerin kendi proses artığı olan melasla ile zenginleştirmek sureti ile ülkemizde ilk kez üretmiş ve Türk tüketicisinin bu ürünle tanışmasını sağlamıştır.

* Bu yaklaşımın sonucu olarak, şekerin saflaştırılması (rafinasyonu) esnasında ayrılan melasla bünyeden uzaklaştırılan mineral, protein ve vitaminler gibi değerlerin ürüne yeniden kazandırılması sağlanmıştır.

* Böylece tüm dünyada 'kahverengi şeker' olarak tanınan bu ürüne, ürettiği 15 yıl boyunca farklı bir kişilik ve toplumun ağız tadına ve kullanım alışkanlıklarına uygun bir nitelik kazandıran Doğa Bitkisel Ürünler, ürünle özdeşleşen ve bugün yerli literatürde ve piyasadaki ithal örnekleri üzerindeki Türkçe etiketlerde bile orijinal adı olan 'kahverengi şeker' yerine kullanılan 'ESMER ŞEKER' adını bir marka haline getirmiş bulunmaktadır.


Kullanıcı Menüsü
Toptan Satış
Kullanıcı Girişi
E-Mail
Şifre
Arama